Re-Hygiene сервіс Домашній догляд Додаток Dental Care App Кому це потрібно

Меню

Київ
Львів

Київ

ТРЦ Gulliver

Спортивна площа, 1А, 6 поверх

+38 (067) 006-5-010 kyiv@dentalcareoffice.com

Львів

ЖК "Парус Park"

Липинського, 28

+38 (067) 448-8-911 lviv@dentalcareoffice.com

БЦ "Оптіма Плаза"

Наукова, 7Д

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com

Як зберегти красу усмішки

23 Липня, 2020 | 2 хв читати

Усмішка може бути різною: грайливою, доброзичливою, радісною, таємничою, стриманою. Та до будь-якої усмішки найкращим доповненням є здорові зуби, які не можуть не привернути увагу. 

Доведено, що при першій зустрічі з людиною ми звертаємо увагу на її очі та усмішку. Саме це нас заворожує та приваблює вперше. 

Красива жіноча усмішка може зачарувати будь-якого чоловіка. Дебора Уолш та Джей Хьюітт провели маленький експеримент. Коли жінка встановлювала зоровий контакт з чоловіком до неї підходять у 20% випадків. Коли ж вона при цьому ще й усміхається – це викликає інтерес чоловіків у 60% випадків. Усмішка творить дива. 

Працівники телевізійних програм теж знають секрет, як перетворити жінку у справжню красуню. Потрібно звернути увагу на 3 речі: спочатку на зуби, потім на зачіску і вже в останню чергу на обличчя. Саме гарні зуби та зачіска роблять з жінки доглянуту красуню.

У погоні за бездоганною усмішкою знамениті зірки та відомі жінки віддають величезні гроші та витрачають не одну і навіть не дві години в стоматолога. Їм відомий секрет успіху – це їхня усмішка, яка здатна причарувати та створити міцний і довірливий зв’язок з будь-яким співрозмовником.

Досягти бездоганного вигляду усмішки можливо і без надскладних зусиль. Найголовніше правило – це не забувати про догляд за зубами. Щоденний домашній догляд тут відіграє одну з перших ролей. Та чистити зуби вдома потрібно по-сучасному. Наші Re-Hygiene експерти навчать вас не тільки правильно чистити зуби, щоб не пропустити жодну ділянку, а й підберуть індивідуальні засоби догляду за здоров’ям зубів. Не кожен крем підходить всім жінками, не кожна зубна щітка зможе допомогти вам зберегти зуби здоровими.

Отримати здоровий та природний колір зубів можливо за допомогою професійного та регулярного стоматологічного сервісу Re-Hygiene 2/4 рази на рік. Він позбавить Вас застарілого нальоту та зубного каменю, без якого до Вас повернеться природній та привабливий колір зубів. Серед секретів підкреслення білосніжної усмішки – червона помада, вона додасть шарму та візуально зробить Ваші зуби білішими. 

Схожі статтi

Контакти

Київ
Львів

Київ

ТРЦ Gulliver

Спортивна площа, 1А, 6 поверх

+38 (067) 006-5-010 kyiv@dentalcareoffice.com

Львів

ЖК "Парус Park"

Липинського, 28

+38 (067) 448-8-911 lviv@dentalcareoffice.com

БЦ "Оптіма Плаза"

Наукова, 7Д

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com