Re-Hygiene сервіс Домашній догляд Додаток Dental Care App Кому це потрібно

Меню

Київ
Львів

Київ

ТРЦ Gulliver

Спортивна площа, 1А, 6 поверх

+38 (067) 006-5-010 kyiv@dentalcareoffice.com

Львів

ЖК "Парус Park"

Липинського, 28

+38 (067) 448-8-911 lviv@dentalcareoffice.com

БЦ "Оптіма Плаза"

Наукова, 7Д

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com

Як проблеми з зубами можуть нашкодити організму?

24 Липня, 2020 | 2 хв читати

Здоров’я організму – це щоденна праця, яка вимагає багато зусиль. Правильне харчування, заняття спортом та й просто відпочинок – дають змогу підтримувати себе в хорошій фізичній формі і залишатися здоровими. Та часто причина деяких хвороб може ховатись за проблемою про яку не всі підозрюють. 

Неправильний, а то й взагалі відсутній догляд за зубами сприяє не тільки захворюванням ротової порожнини, а й в загальному всього організму. Часто, саме хворі зуби є причиною роздратованості, поганого сну та втрати апетиту. Головні захворювання, через які виникають проблеми з зубами – це карієс та пародонтит, а ці недуги впливають на стан і інших процесів організму.

Цукровий діабет.

Звичайно, хворі зуби не є причиною появи цього захворювання, але саме пародонтит може впливати на рівень цукру в організмі.

Запальні процеси у вагітних.

Під час вагітності у жінки змінюється гормональний фон, який у свою чергу посилює запалення ясен. Ми рекомендуємо вагітним робити професійну гігієну зубів один раз на три місяці, щоб не тільки захистити свою білосніжну усмішку, а й вберегтись від передчасних пологів та народження дитини з низькою вагою (згідно з науковими даними є зв’язок між пародонтитом та передчасними пологами). 

Серцево-судинні захворювання та захворювання  шлунково-кишкового тракту.  

Бактерії ротової порожнини через кров розносяться по всьому організму. Це, у свою чергу, може викликати запальні процеси у шлунково-кишковому тракті та запалення стінок судин.

Хвороба Альцгеймера.

Вчені припускають, що хворобу Альцгеймера може викликати та сама бактерія, яка призводить до хронічного запалення ясен. Зараз проводяться дослідження, які мають підтвердити чи спростувати цю тезу.

Тримати зуби в чистоті, а організм в безпеці від наслідків карієсу пародонтиту Вам допоможе наша Z-формула, яка поєднала в собі більше 20 років досвіду фахівців “Клініка Заблоцького” та сучасні дослідження і технології. Ми знаємо як зберегти Ваші зуби здоровими без жодного лікування. 

Схожі статтi

Контакти

Київ
Львів

Київ

ТРЦ Gulliver

Спортивна площа, 1А, 6 поверх

+38 (067) 006-5-010 kyiv@dentalcareoffice.com

Львів

ЖК "Парус Park"

Липинського, 28

+38 (067) 448-8-911 lviv@dentalcareoffice.com

БЦ "Оптіма Плаза"

Наукова, 7Д

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com