Re-Hygiene сервіс Домашній догляд Додаток Dental Care App Кому це потрібно

Меню

Київ
Львів

Київ

ТРЦ Gulliver

Спортивна площа, 1А, 6 поверх

+38 (067) 006-5-010 kyiv@dentalcareoffice.com

Львів

ЖК "Парус Park"

Липинського, 28

+38 (067) 448-8-911 lviv@dentalcareoffice.com

БЦ "Оптіма Плаза"

Наукова, 7Д

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com

Як витрачати менше часу в стоматології

24 Липня, 2020 | 2 хв читати

За статистикою саме карієс є другим найбільш поширеним захворюванням. На першому місці – звичайна застуда.

Захворювання підкрадаються завжди у той момент, коли часу на хворобу взагалі немає. Розпланований графік на місяць, а то й на пів року вперед не дає змоги витрачати жодної хвилини на справи, які не були передбачені. Десяту частину всього свого життя ми витрачаємо на лікування.

Зубний біль – це саме те, що надовго вибиває з колії. Лікування одного хворого зуба може забрати від кількох годин до місяця, залежно від складності.

Найбільш поширеними захворюваннями є карієс і пародонтит. Близько 56% населення України, а за деякими даними навіть всі 80% мають пародонтит. З часом саме він може бути причиною довготривалого лікування зубів або ж їх втрати.

Зберегти зуби здоровими та власний час можливо, якщо дотримуватись декількох правил.

  • Зуби потрібно обов’язково чистити два рази на день: вранці та ввечері. Зранку можна чистити, як до сніданку так і після, а от ввечері бажано саме перед сном, коли вже точно нічого не будете їсти чи пити (крім води).
  • Краще оберіть електричну щітку. Мануальна (звичайна) зубна щітка дуже легка і, найчастіше, люди надто сильно тиснуть щіткою на зуби, що унеможливлює якісне чищення зубів (заломленими ворсинками почистити неможливо). Електрична зубна щітка більш важка, окрім того має датчики, тому шанс надто сильно натиснути та заламати ворсинки менший.
  • Не забувайте про міжзубні йоршики. Вони одні з головних помічників у збереженні здоров’я зубів. Ними досить легко можна очистити ділянку між зубами, у якій залишається бруд навіть після чищення зубів.
  • Крім домашнього чищення зубів, варто відвідувати 2/4 рази на рік професійний та регулярний стоматологічний сервіс Re-Hygiene. Тривалість регулярної послуги – близько однієї години. Під час цього сервісу лікар-гігієніст не тільки перевірить стан здоров’я Ваших зубів, очистить зуби від застарілого бруду, а й навчить, як правильно виконувати попередні пункти. Всі рекомендації Ви зможете знайти у Dental Care App, відразу після візиту.

 Всього 4 хвилини на день та 2-4 години на рік дозволяють зберегти Ваші зуби здоровими і зекономити час на відвідуванні стоматолога та довготривалому лікуванні. 

Схожі статтi

Контакти

Київ
Львів

Київ

ТРЦ Gulliver

Спортивна площа, 1А, 6 поверх

+38 (067) 006-5-010 kyiv@dentalcareoffice.com

Львів

ЖК "Парус Park"

Липинського, 28

+38 (067) 448-8-911 lviv@dentalcareoffice.com

БЦ "Оптіма Плаза"

Наукова, 7Д

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com