Re-Hygiene сервіс Домашній догляд Додаток Dental Care App Кому це потрібно

Меню

Київ
Львів

Київ

ТРЦ Gulliver

Спортивна площа, 1А, 6 поверх

+38 (067) 006-5-010 kyiv@dentalcareoffice.com

Львів

ЖК "Парус Park"

Липинського, 28

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com

БЦ "Оптіма Плаза"

Наукова, 7Д

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com

Як зуби впливають на Ваш бізнес

24 Липня, 2020 | 2 хв читати

Чисті зуби – це запорука здорових зубів, а вони – приємної та привабливої усмішки. Дослідження доказують, що вперше побачивши людину, ми звертаємо увагу на її очі та усмішку. Здорові зуби стануть не тільки приємним додатком до зовнішності, вони ще й допомагають заробляти гроші. Психологи доводять, що усмішку можна використовувати у власних інтересах, адже вона посилає людям певні сигнали, які можуть бути корисними для Вас. А тепер уявіть, як брудні зуби і неприємний запах з рота можуть зіпсувати Ваш імідж?

Усмішка! 

1. Викликає довіру.

Згідно з дослідженнями економіста Йорна Шарлемана, усмішка збільшує довіру на 10%. Він доводить, що люди охочіше укладають фінансові угоди з усміхненим партнером. Вважають що люди, які люблять усміхатись – дуже щедрі.

2. Усмішка допомагає мислити цілісно.

Перед тим, як прочитати будь-який документ, де потрібно використати свою уважність на повну – просто усміхніться. Як показало дослідження, ті учасники, які перед початком тесту усміхались, краще виконували завдання на уважність. 

3. Усмішка допомагає заробляти гроші.

Якщо Ви власник чи працівник готельного бізнесу, ресторанного, розваг чи будь-якого у сфері обслуговування – усміхайтесь. Так, дослідження ще у 1978 році виявило, що усміхненим офіціантам залишають більше чайових.

4. Допомагає залагодити ситуацію.

Будь-яке непорозуміння можна залагодити усмішкою. Зазвичай у таких ситуаціях, ми зніяковіло усміхаємось та опускаємо очі. Психологи доводять, що така реакція викликає в оточення товариські почуття і людині набагато легше пробачити маленькі промахи.

5. Приховує думки.

За усмішкою можна приховати деталі, які Вам неприємні: сам співбесідник чи тема розмови. Людина не підозрює про Ваші думки, а Ви ще маєте час обдумати ситуацію, яка склалась, та зробити потрібні висновки.

Усмішка – це хороший інструмент, який допомагає комунікувати з людьми та швидше знаходити з ними спільну мову. Та щоб усмішка була привабливою, зуби повинні бути здоровими. Тільки чисті зуби не хворіють, саме для цього ми створили нашу Z-формулу – комплексний підхід по догляду за здоров’ям зубів. Для того, щоб усмішка дійсно виглядала приємно та привабливо, піклуйтесь про природний колір зубів, який може бути зіпсований зубним каменем. Професійний та регулярний стоматологічний сервіс Re-Hygiene 2/4 рази на рік допоможе Вам уникнути не тільки цієї проблеми, а й попередити карієс та пародонтит. 

Усміхайтесь, і світ усміхнеться Вам!

Схожі статтi

Контакти

Київ
Львів

Київ

ТРЦ Gulliver

Спортивна площа, 1А, 6 поверх

+38 (067) 006-5-010 kyiv@dentalcareoffice.com

Львів

ЖК "Парус Park"

Липинського, 28

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com

БЦ "Оптіма Плаза"

Наукова, 7Д

+38 (067) 555-9-911 lviv@dentalcareoffice.com